Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Kindvriendelijk

  • Huisdieren

Locatie

    Dit comfortabele Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski ligt binnen 3 km van Ferme de Professeur Tournesol en biedt draadloos internet in de hele accommodatie en parkeerplaatsen. Dit hotel is een goed uitgangspunt voor de sportieve attracties van Rimouski, waaronder Club de Golf de Riviere-Hatee op 12 minuten lopen.

    Deze bed en breakfast is genesteld in Rimouski, in de buurt van een nationaal park. Ferme C'est la Faute des Biquettes is op 3,1 km afstand van Chez Caro Rimouski gesitueerd. Deze accommodatie in Rimouski is op rijafstand van 10 minuten van Parc du Mont Saint-Louis gelegen.

    Sommige kamers zijn compleet met een balkon en een zitruimte. Sommige kamers beschikken over een douche. De privébadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche, bieden ook een haardroger en handdoeken. Sommige units kijken uit over de zee.

    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast serveert elke ochtend een uitstekend ontbijt. Er is een buitenbar, met een open haard in het interieur. Boulangerie Citron Confit ligt in de onmiddellijke nabijheid van dit hotel in Rimouski en serveert Franse maaltijden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer130211

    Kameropties bij Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski

    Sommige kamers zijn compleet met een balkon en een zitruimte. Sommige kamers beschikken over een douche. De privébadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche, bieden ook een haardroger en handdoeken. Sommige units kijken uit over de zee.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Kamer foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Kamer foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Gangen foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Voorzieningen foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Gangen foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Bedden foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Mensen foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Toiletten foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 21 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Mensen foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Kamer foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Kamer foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Buitenkant foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Toiletten foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Voorzieningen foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Kamer foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Buitenkant foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 22 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Buitenkant foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Voorzieningen foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Kamer foto Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski Eten foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 26 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Kan Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast huisdieren accepteren?
      Gasten die in Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chez Caro et Sylvain Bed and Breakfast Rimouski